USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch 2Br Caribbean Condo In Cabarete Center Cabarete Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

2Br Caribbean Condo In Cabarete Center

Rezerwacja online
2026-08-28
2026-08-29

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

40

2Br Caribbean Condo In Cabarete Center 4*

 Wi-Fi
 Basen

Basen zewnętrzny

 Transfery
 Klimatyzacja
 Zwierzęta nie są dozwolone

Zakaz wprowadzania zwierząt


Hotel 2Br Caribbean Condo In Cabarete Center oferuje basen oraz jest usytuowany około 25 min spacerem od takich atrakcji przyrodniczych jak El Choco National Park.

Vela Windsurf Center znajduje się w zasięgu ręki od hotelu, a Kana Rapai jest w 750 metrach stąd. W odległości krótkiego spaceru znajdują się takie atrakcje jak Ocean Sands Casino Cabarete i Cabarete Surf Camp. Plaża Kite Beach leży w około 2 km stąd.

Goście mogą zjeść posiłek w restauracji Pizza Antonio nie więcej niż 200 m od 2Br Caribbean Condo In Cabarete Center.

  • Lokalne atrakcje
  • Parque Nacional El Choco
    739 km
  • Swell Surf Camp
    1472 km
  • Kana Rapai
    737 km
  • Cabarete Surf Camp
    92 km
  • Laurel Eastman Kiteboarding School
    1295 km
  • Chilvers Fine Art Gallery
    738 km
  • La Boca de Yasica
    733 km
  • Janet's Super Market
    158 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Gregorio Luperon
    22 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Wi-Fi
  • Parking
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Opcje wyżywienia

  • Przybory kuchenne

Usługi rekreacyjne

  • Basen zewnętrzny
  • Ogród
  • Sprzęt do barbeque

Usługi

  • Transfery
  • Wynajem samochodów

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Kącik dzienny
  • Patio
  • Meble ogrodowe
  • Herbata i kawa
  • Stół
  • Prasowanie
  • Pralka
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków

Ważna informacja

Przyjazd: od 15:00 do 23:59
Wyjazd: do 11:00

Często Zadawane Pytania

  • 🌇

    Ile czasu zajmie dotarcie do centrum miasta z hotelu 2Br Caribbean Condo In Cabarete Center?

    Podróż od hotelu 2Br Caribbean Condo In Cabarete Center do centrum miasta zajmuje 15 min spacerem.
  • 💵

    Jaka jest cena pokoju w 4-gwiazdkowym hotelu 2Br Caribbean Condo In Cabarete Center?

    Średnia cena pokoju w 4-gwiazdkowym hotelu 2Br Caribbean Condo In Cabarete Center to 77 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.
  • Jaki rodzaj basenu oferuje hotel 2Br Caribbean Condo In Cabarete Center?

    Goście hotelu 2Br Caribbean Condo In Cabarete Center mogą cieszyć się basenem z widokiem na ogród.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-08-28
2026-08-29

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
2Br Caribbean Condo In Cabarete Center, Dominikana

Procab Calle A, Cabarete, Dominikana

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hoteles-en-islas-del-caribe.com

All rights reserved